UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 4047445
nr 404 7445
Väggpendyl
höjd: 43 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 april 2006
kl 16:15:00
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
Väggpendyl
nr 404 7445
Väggpendyl
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 3 april 2006 |